Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?
“Müşteri memnuniyeti”ni ilke edinmiş Karabük Web ekibi olarak, değişen ve gelişen teknolojiyle deneyimlerimizi, bilgi birikimimizi harmanlıyor ve müşterilerimize profesyonel hizmetler veriyoruz.
Merkezi Karabük’te bulunan Karabük Web Tasarım firmaların beklenti ve taleplerini hassasiyetle analiz eder ve müşteri bazlı çözümler üretir. Günden güne artış gösteren müşteri portföyümüz, fark yaratan reklam, bilişim ve tasarım hizmetlerimizle, sizleri sıkı rekabet koşullarında bir adım öne taşıyoruz. İnternet dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden uzman ekibimizle, müşterilerimize kaliteli ve inovatif çalışmalar sunuyoruz.

Vizyonumuz:

Değişim ve gelişime açık, profesyonel, sorumlu ve ilkeli tavrımızla, bilişim sektöründe maksimum firmaya maksimum verimlilikte hizmet sunmak ve sektörde ülke çapında lider konumunda olmak.

Misyonumuz:

Karabük Web Tasarım , teknolojik gelişmeler doğrultusunda hedef kitleye kaliteli, özgün ve beklentileri en iyi şekilde karşılayacak hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Bilişim sektöründe profesyonel olarak hizmet veren Karabük Web, müşteri odaklı, gelişime açık, sürekli olarak değişen ve yenilenen bir ajanstır.

Karabük Web Tasarım ekip ruhu ile çalışır ve beklentilere uygun hizmetlerle maksimum verimliliği sağlar.
Tüm hizmetlerine ayrıntılı analizle başlayan Karabük Web, çalışmalarını güven, sadakat, memnuniyet gibi değerler temeline dayandırır.

Temel Değerlerimiz:

Karabük Web Tasarım , teknolojik gelişmeler doğrultusunda hedef kitleye kaliteli, özgün ve beklentileri en iyi şekilde karşılayacak hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Bilişim sektöründe profesyonel olarak hizmet veren Karabük Web, müşteri odaklı, gelişime açık, sürekli olarak değişen ve yenilenen bir ajanstır.

Karabük Web Tasarım cx ekip ruhu ile çalışır ve beklentilere uygun hizmetlerle maksimum verimliliği sağlar.
Tüm hizmetlerine ayrıntılı analizle başlayan Karabük Web, çalışmalarını güven, sadakat, memnuniyet gibi değerler temeline dayandırır.


Size neler vaat ediyoruz?
Karabük Web; kaliteli, seçkin ve yaratıcı işler yapmakla birlikte, firmaların amacını en doğru şekilde saptayarak beklentileri uygun bütçeyle en üst seviyede karşılamaktadır.

Hizmetlerimizden Kısaca Bahsedecek Olursak;


Web Tasarım Hizmeti

Gelişen teknoloji, yenilikçi firmaların dijital dünyaya uyum sağlamalarını kaçınılmaz hale getirmiştir. Dijital çağın rekabet ortamında geride kalmak istemeyen tüm firmalar, kurumsal bir web siteye ihtiyaç duymaktadır. Karabük Web, tam da bu noktada devreye girer. İnternetteki kimliğiniz olan web sitelerinizi kurum kültürünüzü yansıtacak şekilde tasarlayan Karabük Web ekibi, web siteniz aracılığıyla hedef kitlenizle aranızda kurulacak köprüyü sağlam ve etkili hamlelerle hazırlar.


E-Ticaret Sitesi
Ticaretin internet dünyasında artan bir ivme kazanmasıyla birlikte, firmaların profesyonel e-ticaret sitelerine duydukları ihtiyaç da artmıştır. Karabük Web ekibi olarak itina ile hazırladığımız grafik ve içerik uyumlu, sorunsuz, hızlı ve güvenli sitelerle, sizlere yalnızca tasarım sürecinde değil, e- ticaret sitenizin yönetim ve reklam aşamalarında da destek oluyoruz.

 

Mobil Uygulama

Web sitelerinin mobil uyumlu olması hızlı ve kolay erişim olanağı sağladığından dolayı, markaların kimliklerini güçlendirmede seçtikleri en etkili yollardandır. Karabük Web, tecrübeli ve profesyonel ekibi ile web sitelerinizi tüm mobil platformlara uygun olarak hazırlar ve firmanızın mobil uygulama ile ilgili tüm ihtiyaçlarını isteklerinize uygun olarak karşılar.

 

Dijital Tasarım

Kurumsal Kimlik

Kurum kültürünüzün ön izlemesi sayılacak kurumsal kimliğinizi oluşturmanıza, markanızın tanımlamasını ve analizini yaptıktan sonra sizi en iyi yansıtanı sunarak yardımcı oluyoruz.

 

Logo Tasarımı

Web siteleriniz, firmalarınız veya bireysel girişimleriniz için ürettiğimiz, tamamıyla özgün ve kreatif logo tasarımları ile, kurumsal kimliğinizin ilk adımı olan aşamayı sizlerle birlikte başarıyla aşıyor ve markanızın akılda kalıcı bir imaja sahip olmasına destek oluyoruz.

 

Banner Tasarımı

Profesyonel olarak hazırlanmış bir banner tasarımı, web sitelerinizin dolayısıyla markanızın amacını, sektörünü ve hedef kitlesini en iyi şekilde yansıtabilecek önemli bir araçtır. Karabük Web ekibinin size uygun olarak hazırlayacağı kaliteli ve yaratıcı banner tasarımları ile kullanıcıları sitenin içeriğine yönlendirebilir, sitede kalma sürelerini uzatabilir, dolayısıyla hedefe ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

E-Bülten Tasarımı

Firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak tasarlanan, en sağlıklı geri bildirimleri alabileceğiniz profesyonel e-bültenleri sizlerle buluşturuyoruz.

 

Dijital Pazarlama

Google Adwords Reklamları

Firmaların neredeyse tamamı için önemli fırsatlar sunan Google, Adwords ile birlikte düşük maliyetlerle etkili reklam yapma olanağı da tanıyor. Karabük Web ekibi, Google Adwords reklam sürecini müşterileri adına yönetiyor ve markalarının reklam konumunu en üst seviyeye taşımalarına yardımcı oluyor.

 

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu)

Web sitelerinizin ziyaretçi grafiğini yüksek oranda etkileyen SEO çalışmaları ile sitelerinizin arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlayabilirsiniz. Sitenizin organik ziyaretçi almasının en etkili yolu olan SEO çalışmalarını sizler için gerçekleştirebilir, bilgilerinizin daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşmasını sağlayabiliriz.

 

Sosyal Medya Yönetimi

Etkili bir pazarlama aracı haline gelen sosyal medya mecraları, markaların hedef kitlelerine kolayca hitap edebilmelerini sağlamaktadır. Bizler; sosyal medyayı en doğru yollardan takip eder, markanıza uygun içerikler üretir, krizleri fırsata çevirebilecek stratejilerimizle marka itibarınızın daima güvende olmasına destek oluruz.

 

Facebook Reklam Danışmanlığı

Dünyada en çok kullanılan sosyal mecra olan Facebook, aynı zamanda etkili bir reklam platformudur. Hedef kitlenin en doğru şekilde belirlenmesine olanak tanıyan Facebook ile düşük maliyetle marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Karabük Web ekibi, markanızın hedefini ve hedef kitlesini dikkatle analiz eder ve bu doğrultuda en doğru görseli ve reklam içeriğini sizler için hazırlar.

 

E-Posta Pazarlama

Firmaların en etkili pazarlama stratejilerinden biri olan e-posta pazarlama ile fazla sayıda kullanıcıya kolay ve hızlı olarak ulaşmak mümkündür. Karabük Web; doğru e-bültenin hazırlanması, takibi ve dönütlere göre sonuçlandırılması sürecini sizler için yönetir.

 

Ticari Programlar

İhtiyaçlarınızı en yenilikçi hizmetlerle karşılayan Karabük Web, Wolvox ve Octoplus ticari programları ile işlerinizi kolaylaştırır, beklentileriniz doğrultusunda seçilen mobil ve web programları ile firmanızla ilgili bilgileri, fotoğrafları, firmanızın öne çıkmasını istediğiniz özelliklerini ve konumunu paylaşmanızı, dolayısıyla dönüt almanızın kolaylaşmasını sağlar.

 

Prodüksiyon Hizmetleri

Reklam Videosu

Deneyimli Karabük Web ekibi, mesajın hedef kitleye aktarılmasındaki en etkili araçlarından olan reklam videolarını, talep, beklenti ve bütçenize uygun olarak hazırlar. Dikkat çekici, yaratıcı ve özgün senaryolarla hazırladığımız oyunculu veya animasyonlu reklam videolarımız ile potansiyel müşterilerinizi kendinize çekerek markanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz.

 

Tanıtım Filmleri

Profesyonel olarak hazırlanmış, akılda kalıcı bir tanıtım filmi ile markanızın amacını, ürün veya hizmetlerinizi çok sayıda kişiye etkili bir şekilde aktarabilirsiniz. Karabük Web, ayrıntılı sektör ve hedef kitle analizi yaparak tasarladığı yenilikçi ve yaratıcı tanıtım filmleriyle, sizlere mesajınızı en doğru şekilde ulaştırmada yardımcı olur.

 

Havadan Çekim Hizmeti

Son yıllarda popülerleşen insansız hava araçları ile çekim sayesinde, istenilen kadrajda etkili görüntüler yakalayabilmek kolay hale gelmiştir. Bu anlamda birçok sektörde daha geniş bir kitleye hitap edebilmek ve fark yaratmak adına kullanılan havadan çekim hizmetini, firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda adım adım planlama yapacak olan Karabük Web’den alabilirsiniz.

 

Profesyonel Seslendirme

Görsel ve işitsel medyanın önem kazanmasıyla, seslendirme hizmetlerine rağbet de artış göstermiştir. Bu anlamda Karabük Web, müşterilerine deneyimli seslendirme sanatçılarının farkıyla; santral seslendirme, tanıtım filmi seslendirme, radyo ve televizyon reklam filmi seslendirme, animasyon seslendirme, belgesel seslendirme ve dublaj hizmeti de sunmaktadır.

 

Ofset Matbaa

Karabük Web Reklam Ajansı olarak, resim, yazı veya şekilleri kumaş, kağıt, araç gereç ve bazı aksesuarlar üzerine özel bir surette basıp çıkartan ve bir çok nüsha haline getiren makine ya da sistemdir. Bir matbaa şirketi, işyerlerine veya şahıslara ihtiyacı olan ya da talep ettiği bütün materyallerin basımını gerçekleştirebilir.

Ülkemizde oldukça fazla gelişmiş olan Matbaacılık sayesinde, iş yerleri de kendilerini tanıtacak ve marka bilinirliğini arttıracak pek çok yenilikçi fırsatla karşı karşıya kalıyor. Rekabetin fazla olduğu piyasada, farklı olmak ve hafızlarda yer etmek adına güçlü çalışmalar yapan Online Matbaacılık sayesinde, hak ettiğiniz bütün hizmetleri alabilirsiniz

Matbaa Ürünlerimizden Örnekler:

Kartvizit çeşitleri

El İlanı

Broşür

Ofset Ürünleri (Afiş, poster, antetli kağıt, kantar fişi, davetiye, insert baskı vs)

Promosyon Ürünleri (Bloknotlar, yapışkanlı kağıtlar, masa takvimleri, kitap ayracı, A5 defter vs)

Tek Kullanımlık Ürünler (Gıda ürünleri, ıslak mendiller, kolonyalı mendiller, ıslak mendiller)

Dış Mekan Baskı Ürünleri ( Billboard baskı, raket-reklam pano baskı, roll up banner baskı)

Makbuz-Form (Sipariş makbuzu, para makbuzu, hemşire gözlem formu, tahsilat makbuzu, tediye makbuzu)

Rulo Çeşitleri

Promosyon Ürünleri

Karabük Web Tasarım olarak iş dünyasında yüzlerce sektörde binlerce firma faaliyet gösteriyor ve her gün sektörlere yeni firmalar katılıyor. Böyle bir ortamda firmalar hedef müşteri kitlelerine kendilerini ve ürünlerini tanıtmak için etkili ve farklı reklam çalışmaları yapmak zorundalar. En etkili ve kalıcı tanıtım araçlarından biri de promosyondur. Peki promosyon nedir? Ne demektir? Promosyon için firmalar günlük hayatta sık kullanılan ve sürekli göz önünde bulunan malzemeleri tercih etmektedir. Ürün yelpazesi de her geçen gün genişlemektedir. Promosyon ürünlerinin üzerinde firmaların bilgileri bulunur. Sık kullanılan bu ürünler sayesinde her gün yüzlerce kişi firma bilgilerini görmüş olur ve firma ismi bir şekilde hafızalara yerleşir.

Promosyon Ürünlerimiz;

Promosyon Takvimleri ve Ajanda
A5 Defter
Bloknot
Kitap Ayracı
Küp Bloknot
Masa Sürmeni
Poster Duvar Takvimi
Üçgen Piramit Masa Takvimi
Spiralli Masa Takvimi
Dikey Masa Takvimi
Tutkallı Bloknot
Gemici Takvimi
Karton Çanta
Promosyon Spiralli Defter
Klasör
Elektronik Promosyon Ürünleri ve dahası...
Led Tabela 

Karabük Web Tasarım olarak ülkemizde yeni nesil tabela olan Led Tabela satışlarımız mevcuttur. Led tabela sistemlerinde kullanılan elektronik malzemelerin bazılarından bahsedelim.Led 'ler tabela sisteminde kullanılan en önemli ve kaliteyi belirleyen elektronik devre elemanıdır.

 

 

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum

 • Vizyonumuz

  Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri peşin olarak alınmaktadır.

Karabük te Web Tasarım

Karabük Site Tasarımları

Karabük Web Tasarım